21 MART HER TÜRLÜ İLİŞKİLERDE ve FİNANSAL KONULARDA AKTİFLİK

Venüs Kova, yansımasıyla ilişkilerde hem kişisel, hem toplumsal hem de  sosyal alanlarda, nefret biriktirir ve beslenir, Mars Boğa sert açısıyla durdurulamaz aktif bir saldırganlık  fiziksel akabilir.

Her türlü ilişkilerinizde gerilim yükselebilir ve çatışma yaşayabilirsiniz.

”Senin, benim isteklerim” diyerek bunu abartabilir, savaş haline getirebilirsiniz.

Venüs değerlerdir, herkes birbirinin değerine saygılı olmalıdır.

Bu açıya  Mart başında girdik ve 21 Mart’da kare olarak tam ekzakt açıda. Mücadele ve savaşa hazır mısınız?

İlişkilerden sorumlu güzeller güzeli Venüs ve hareket prensibi, libido, eril kişiler Mars  sert açıdalar bu kombinasyon çekimi  cazibeyi artıracaktır.

Venüs’ü biraz açalım, her türlü ilişkiler, entelektüel çevre, sosyallik, giyim-kuşam,  finansal değerler, genç kızlar ve yiyeceklerdir. Venüs’ün arzusu çok yüksektir, karşısındakine bunu istiyorum der ve bunu elde etmek ister. Savaşları da çıkaran güzel güzeli Truva’lı Helen değil midir?

Ya Mars? Hareket prensibidir. Mücadele, savaşma, çatışma, saldırganlık, öfke, fevrilik, kendini savunma, bağışıklık sistemi, libido, kesici aletler, ameliyatlar, irade gücü, kas ve kandır.

İlişkilerde Venüs Mars kombinasyonunun her türlü açısı cazibeyi verir. Bu iki gök cisminin açısı  hoşlanmayı,  libidoyu , cinsel dürtüyü verir…

Sinastri haritalarında cinsel çekimde bunlar olmazsa olmazlardır. İlişki zamanla biter. Tabi sadece ilişkide bunlar yeterli değildir, ilişkiyi sağlamlığa taşıyacak başka acılar gerekir.

Mart ayı, 26 sına kadar Venüs Kova Burcunda kalacak. Ve Boğa Burcundaki Mars ile acıda olurken, İlişkilerde gerilimli cazibe verecektir. Marsın saldırganlığını hatırlayın kıskançlık ve fiziksel şiddetten uzak durun ve güdüsel başlayan durumlarda sıkıntılı durumlar gelişebilir.  Venüs Kova ile ilişkilerde nefretten beslenir.

Peki sadece cazibe mi? Venüs sosyal ilişkilerden de sorumludur. Bu sert acıyla sosyal yaşamınızdaki ilişkilerde kimlerle anlaşıyorsunuz/anlaşamıyorsunuz göreceksiniz. Mars Boğada değerlere önem verir ve yöneticisi Venüs de değerlerdir.

Hayatınızda size değersizlik duygularını yaşatan çıkması gereken, sevgili, dostlarınız,  genç kadınlar, sosyal, ekip ile çalıştığınız arkadaşlarınız ile yollarınız ayrılabilir.

Bu dönem herkes hassas ve kırılgan olabilir, Balık Merkür’ü ile bir şeyleri saklamak yerine  ile gerçek düşüncelerinizi söylemelisiniz. Merkür Balık Burcunda iken, bilincinizi arındırmalı ve temizlemelisiniz.

Mars Boğa da ağır kanlıdır, fevri davranmaz, ilişkilerinizi gözden geçirebilir, konuşarak kırmayarak, içinizde öfke biriktirmeyerek hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Gökyüzü kalitesinde, sert acılarla  mücadele olduğu gibi, İrade kullanma şansınız da var, iradenizi kullanın, öfkenin, saldırmanın kimseye faydası yoktur. 

Finansal konularda, senin -benim param tartışmalara neden olabilir. Hep bana, hep bana demekten kaçının. Herkes karşısındakine değer vermesini bilirse bu da ortadan kalkacaktır. Bu dönem harcamalarınızı da abartmayın.

Beslenme olarak alırsak yediğiniz tatlı, hamur işleri ve çikolata gibi yiyecekleri abartabilirsiniz, dışarıdan paketlenmiş hazır yiyecekler de sağlığınız konusunda sıkıntı verebilir.  Bağışıklık sisteminiz yavaşlayabilir. kansızlık anemi, kas spazmları, zehirlenmeler, sıvılar ile ilgili gelen sorunlar, zihinsel rahatsızlar, ayak sorunları, dolaşım sistemi ile ilgili sorunlar, varis,  kramplar, kalp sorunları, yorgunluk, baldırlar, kadınlar ile ilgili hastalıklara dikkat edilmeli…

Bu genel yazı herkes için geçerlidir.

21 Mart Güneş Koç Burcunda 

Astroloji farkındalıktır, insan iradesini kullanmayı seçebilir.

Semra Yeşil Astroloji

semradanaci777@gmail.com 

The following two tabs change content below.

Semra Danacı

Latest posts by Semra Danacı (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir