ERDEM GÜL’E MİLLETVEKİLİ DESTEĞİ SÜRÜYOR

AYKUT ERDOĞDU: ‘’Erdem gül kazanacak, adalar kazanacak’’

FETHİ AÇIKEL : ‘’Adalara Erdem Gül yakışıyor’’

GÜLAY YEDEKÇİ : ‘’Adalar “Erdem Gül” diyor’’

Seçim çalışmalarını durmaksızın sürdüren, Adaları sokak sokak gezen, sorunları dinleyen CHP Adalar Belediye Başkan Adayı Erdem Gül, bugün partisinin İstanbul milletvekilleri Aykut Erdoğdu ve Fethi Açıkel ve eski milletvekilli Gülay Yedekçi’yi ağırladı. Milletvekilleri, Erdem Gül ile birlikte seçim çalışmalarına destek verdi.

Belediye Başkan Adayı Gül, milletvekilleri, partililer ve Adalılarla ile seçim bürolarında, kahvehanelerde bir araya geldi, sorunları dinledi, çözüm vaatlerini anlattı.

Bu buluşmalarda  sadece sorunlar konuşulmadı; partililer kimi zaman kahvehanede gençlerin okey masalarına konuk oldular, kimi zaman da manavda ikram edilen meyveleri bölüştüler.

Gül ve beraberindekiler, Hıdır Ünal’ın başkanlığını yaptığı Faytoncular Odası’nı da ziyaret etti.

İstanbul milletvekili Aykut Erdoğdu, Adalar izlenimlerini, “Erdem Gül kazanacak, Adalar kazanacak” diye özetlerken, Fethi Açıkel, “Adalar’a Erdem Gül yakışıyor” dedi. İstanbul eski milletvekili Gülay Yedekçi de Erdem Gül’ün kampanyasına destek olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve “Adalar Erdem Gül” diye konuştu.

Sokak sokak Adalılar ile buluşan CHP’nin Belediye Başkan adayı Erdem Gül, milletvekillerini teşekkür etti. Gül, geçtiğimiz günlerde de Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul milletvekilleri Mehmet Bekaroğlu, İbrahim Kaboğlu, Sibel Özdemir ve Sera Kadıgil ile Adalılar ile buluşmuştu.

Erdem Gül, Cumartesi günü de Adalar’daki Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ile buluşacak ve Adalar Demokrasi Paneline katılacak. Gül, Büyükada’daki ev ziyaretlerini de sürdürecek.  

The following two tabs change content below.

admin

Latest posts by admin (see all)

ERDEM GÜL’E MİLLETVEKİLİ DESTEĞİ SÜRÜYOR” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir