Boğa Burçları Doğum Gününüz Kutlu Olsun!

Mayıs Ayı Gökyüzü

Güneş Boğa Burcu’nda, sahip olmak, kendimizi güvende hissetmek, üretmek, maddi kazançları daha fazla düşünmek-çoğaltmak,  somut olana yönelmek, maddi kazanç getirecek mülk edinmek yani daha fazla dünyevi konuları düşüneceğimiz bir aylık süreçteyiz.

Güneş Boğa Burcu’nda ve artık Uranüs ile birlikte, birbirine uymayan farklı özelliklerde olması nedeniyle anlatmış olduğu konularda direnme ve inatçılıkların işe yaramayacağını gösterecek. Boğa Burcu, sahip olduklarına sıkı sıkıya tutunarak, direnmek, eski sağlam olanda kalmak isterken, Uranüs ise artık özgürleşmeli ve değişmelisin der. Yeteneklerini, değerlerini önemse ve korkmadan ortaya koy diyecek.

Boğa, finansal ve üretim ile çok ilgilidir, finansal konular ile ilgili ani giriş ve çıkışlar olabilir. Bu 7 yıllık bir süreç ancak bu bir ayda neler yaşayacağınızı gözlemleyin.

Merkür, Venüs,  Koç Burcu’nda yenilik için inisiyatif almayı destekleyecek.

Boğa Burunda yeniay ve Akrep Burcunda dolunayımız var.

5 Mayıs Boğa Yeniayı; 1-10 Mayıs etki süresi

Yetenekler, maddi güvence, kazanımlar önem kazanacak ve somutlaştırmak adına  yapılan girişimler olacaktır. Satürn, Pluto, Ay düğümleri ile üçgen acıda olacak.

-Endişeler, korkular ve gruplar ile olan sorunlar olsa da gerçekçi, disiplinli, uzun vade de atılan adımların getirisi olacaktır.

-Finansal konularda dikkatli olunmalı, alınan kararlarda sorunlar çıkabilir. -Yapmak istediğiniz yenilikler güvenilir ve eskiye dayanmasına özen gösterin. Venüsün sert açıları var.

-Merkür 1 gün sonrasında Boğa Burcu’nda olacak, iletişimimiz, düşüncelerimizde somutluk önem kazanacak. İnatçılık zarar verebilir, esnemek sorunlarınızı çözebilir.

-Mars hareket prensibidir, hırslı ve aceleci olmak olayların büyümesine neden olabilir. İradenizi kullanmalısınız.

-Merkür- Uranüs, kavuşumu ile daha marjinal düşünebilirsiniz, harekete geçemezseniz, aklınıza gelen fikirlerinizi yazın.

-Venüs’ün Pluto ile sert acısı ile aşırı kontrolcü, tutkulu, kıskanç ve baskıcı olabilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişilere dikkat etmelisiniz.

-Yenilik yapmak isteyenler ayın 8 Mayıs hilal konumuna gelmesini beklemeliler.

19 Mayıs Akrep Burcu’nda Dolunay, 14-23 Mayıs etki süresi

dolunaylar en gergin zamanlardır.  Akrep enerjisi gizli ve krizli çalışır. Geçmişte gizli kalan konular ile gerginlikler had safhada olabilir. Akrebin konularında bir farkındalık ve sonuçlanma olacaktır. Haritalarınızda 27 derecede Akrep- Boğa Aslan-Kova da gezegeniniz varsa sizler en yüksek etkiyi alırsınız.  27-28-29 dereceler krizli çalışır.

-Vergi, fatura gibi ödeme konularınızı unutmayın.

-Eşin finansal durumu ile ilgili konularda krizler gelebilir.

-Ortak gelirler ile ilgili eski bir ödeme gündem konusu olabilir.

-İlişkileriniz aniden başlayabilir, bitebilir de, kalıcılık beklemeyin.

-Harcamalarınızda iniş- çıkışlar olabilir.

-Ameliyatlar ya da psikolojik tedaviler gündemde olabilir.

-Mars’ın da Yengeç Burcu’na girmesiyle objektiflikten uzaklaşabiliriz, daha kırılgan ve güdüsel davranabiliriz.

-Merkür 21 Mayıs’ta, iletişim ve algımız  hızla artacak, Merkür Ve Güneş de İkizler Burcu’nda olacak. Durdurulamaz bilgi akışı olacak. Ay sonunda ise düşüncelerde, iletişimde algıda yanılgılar, aldanmalar, hayal kırıklıkları verebilir.

-Yengeç Burcu’ndaki Mars ile Şiron sert acıda olacak, ailevi konularda, kendinizi ifade etmenizde yeterli hissetmeyebilir acı çekebilirsiniz.

Astroloji Farkındalıktır.

Semra Yeşil Danacı

The following two tabs change content below.

Semra Danacı

Latest posts by Semra Danacı (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir