AKREP BURCUNDA DOLUNAY

Zihni şifalandırmak ile başlar her şey.

Küllerinden yeniden doğmak… Vazgeçmek, bırakmak istediğiniz, size zarar veren  her konuyu yüzleşerek önce zihninizden söküp atın.

Dolunaya karşıt yapan Merkür ve dolunayın yöneticisi Mars ile Şiron  gizli saklı bir çok konuyu açığa çıkararak mücadele ve acı verebilir. Dolunaylar aydınlıkları ile farkındalık yaratır.  Bilinç ve zihin karşıtı ile yüzleşmeler bize düşüncelerini dönüştür ki aydınlığa çık diyecek.

Dolunayın 19 Mayıs’a da denk gelmesi ile ülkesinin küllerinden doğması için mücadele eden, tabuları yıkan Atamıza Şükranlarımızı Sunarız…

Akrep Burcu, su elementi olup en derinleri görebilir. Ölüm, ameliyatlar, gizli saklı oan her şey, krizler ile dönüşmek, maden kaynakları, zehirler, başkalarının gelirleri- ortak gelirler, tutku, takıntı, derinleri görebilmek, cinsellik, libido ve yüzleşmekten korktuğumuz tramvalarımızdır.

Yöneticisi Mars olması ile manipülasyonlara açık olmak ve fiziki ve psikolojik olarak  güç kullanmak ve kontrol etme isteği yüksek olur.

Sabit olmasıyla da inatcılığı ve sebatlığı vardır. Her şeyi uçlarda yaşar ve grisi yoktur.

İlişkilede kıskançlık boyutunun yüksek olması kavgalar ve ölümleri verebilir. Uzlaşmak Akrebe göre değildir. Cinsellkte tabuları yıkmasının da artısı, eksisi vardır.

Akrep en güçlü burçlardan biridir, gücünü iyi- kötü olarak kullanabilir. Umarım herkes bu dönemi şifacılık olarak kullanır.

DOLUNAYIN ETKİLERİ

-Akrep Dolunayı her türlü gizli-saklı konularının açığa çıkmasını verecektir, yani aydınlanma sürecidir.

-Kaçamaklarınız su yüzüne çıkabilir.

-Sevgilinizi bir dedektif gibi takibe almak isteyebilirsiniz.

-Cinsellikle ilgili hastalıklar belirgin olacaktır.

-Rastgele yaşanan cinsellikler karşınıza hastalık olarak çıkacaktır.

-Faturalarınız, vergi konularınıza dikkat edin ödenmemiş olan varsa sorun verebilir.

-Manipülasyona açık olabilir ya da siz uygulayabilirsiniz.

-Tabuların yıkılması krizlere neden olabilir.

-Ameliyatlar gündeme gelebilir.

-Zihinsel sorunlar, takıntılar yorucu olabilir.

-Psikolojik olarak tedavi almanın tam zamanı.

-Kredi alabilir ya da sonlandırabilirsiniz.

-Ortak gelirlerden büyük yatırımlar olabilir.

-Önemli bir borcunuzu kapatabilirsiniz.

-Akrep dolunayı dönüşmek demektir, konularınıza göre dönüşmenin, küllerinden yeniden doğmanın tam zamanı.

Dolunayın Burçlara etkisi,

Koç Burcu, sizlerin miras, ölüm, ameliyat, cinsellik le ilgili sorunlar, başkalarının değerleri, vergi, borçlarınız, kredi konularınızda sonuçlanmalar, bitişler verebilir. Korkularınız, tramvalarınız ile yüzleşebilirsiniz. Eşinizin durumu ile ilgili konular açığa çıkabilir. Marsın Yengeç burcuna geçmesi ile ailevi konularınız, alım-satım, ailede birinin sağlık sorunu gündeme gelebilir. Zihniniz finansal konular üzerine takılı kalabilir. Beklenmeyen maddi kazanım veya kayıp da olabilir. Karşınıza Sürpriz biri çıkabilir ve ilgi duyabilirsiniz. İşin içinde Uranüs var dikkatli olun.

Boğa Burcu, dolunay sizin karşıt burcunuzda, yani her türlü ilişkiler, eş, ortaklık, hukuksal konularınızsa bir sonuçlanma yaşayabilirsiniz. İlişkileri iyi gidenler evlilik kararı alabilir, iyi gitmeyenler içinse bitirme kararı olabilir. Ya da karşınıza beklenmeyen bir ilişki çıkabilir. Bu ortaklık ve her türlü ilişkiler için geçerlidir.

Zihinsel olarak yorgun olabilirsiniz meditasyon yapabilir, iletişimden biraz uzak kalmak isteyebilirsiniz. Yakın çevreniz, ticari konular ve kısa yolculuklar konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendiniz ile ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde de ani başlangıçlar ve bitişler olabilir.

İkizler Burcu, sağlık ve iş alanınızı ve günlük rutininizde akrep dolunayınız var.  İşiniz ile ilgili bir sonuçlanma açığa çıkan bir durum olabilir. Sağlığınız ile ilgili konular açığa çıkabilir Akrep enerjisi burada şifa verebilir. Günlük rutininizde krizli durumlarınızı sonlandırabilirsiniz. Bu dönem finansal konularınızda dikkatli olun, harcamalarınız kriz yaratabilir. Kimseye borç vermeyin. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınız veya başlattığınız bir projeniz sıkıntılı olabilir.

Yengeç Burcu, dolunay sizin aşk ve çocuklar alanınızda gerçekleşiyor.  Bir ilişkiniz sonlanabilir yada  hoşlandığınız birisi var ise bu açığa çıkabilir iyi- kötü olarak sonuçlanır. Borsa ve babadan gelen gelir konularınızda dikkatli olmalısınız. Mars sizin burcunuzda, daha aktif, hareketli olabilirsiniz, yapmak istediğiniz girişimler gündeme gelebilir. Kariyer alanınız, otoriter kesim ve aile büyükleriniz anne ile yaralarınız gündeme gelebilir. Sosyal gruplar, dernekler, ekip çalışmaları ve  gelecek ile ilgili planlarınız, projelerinizde ani tanışmalar ile ani başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Kariyerden gelen gelirinizde beklenmeyen kazanım- kayıplar olabilir.

Aslan Burcu, ev, yuva, aile, kökleriniz ve bilinçaltınızda gerçekleşen dolunay krizli olsa da şifası yanında olacaktır.  Ailevi konularınız , taşınmaz mallarınız ile ilgili  gizli saklı konular açığa çıkarak  sonuçlanmalar olabilir.

Kariyer alanınızda daha fazla nasıl kazanımlarınız olur, zihniniz buna daha fazla odaklanacak ve beklemediğiniz kişilerden destek görebilirsiniz. Sürpriz olacak kariyer fırsatları da gelebilir. Dolunayın yöneticisi Mars ile arkanızdan dönene bazı durumlar, düşmanlıklar olabilir. Bu alan rüyalar alanıdır, rüyalarınız da sıkıntılı olabilir bunu avantaja çevirin ve psikolojik destek alın.

Başak Burcu, zihinsel alanınız, algı, iletişim, yakın çevre, kardeşler, ticari konular, kişisel gelişim alanı, yakın çocuklarda krizli bir durumun, bir bilginin açığa çıktığını görebilirsiniz.  Bir kursunuzun, yolculuk veya kardeşler le ilgili bir konunun başlama ya da bitimi  olabilir. Uzaklar ve inançlarınız ile ilgili ani gelişen  durumlar söz konusu olabilir bu alanlardan tanışmalar olabilir. Uzak yolculuklar, ihracat, yaşam felsefeniz, inançlarınız, finansal durumunuz ile ilgili beklenmeyen durumlar gelişebilir. Bu konular ile ilgili alacağınız kararları uzun vadede olmasına özen gösterin. Hukuksal bir konunuz var ise Sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz.

Terazi Burcu,  finansal kaynaklarınız, değerleriniz, yetenekleriniz  alanınızdaki akrep dolunayı bu konularda gizli saklı bilgileri açığa çıkarırken kriz verebilir aynı zamanda şifaya dönüşecektir.  Ev alabilir, ailenizin gayri menkul de almak isteyebilirsiniz.

Patronlarınız, anne veya otoriter konumundaki kişiler ile uzlaşmada gerginlik yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu,  sizin burcunuzda gerçekleşen dolunay ile kendiniz ile ilgili her konuda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Uzak yolculuklar, yabancılar, eğitim ve hukuksal konularınızda, mesleki alanınızda gerginlikler olabilir. Kendinizi şifalandırabilecek gücünüz var bunu bilmelisiniz. Sağlık ve iş ile ilgili yaralarınız var ise mücadele ile çözümü gelecektir.

Yay Burcu,  sevgili yay burçları inzivada olacaksınız, bol bol dua edin. Arkanızdan dönen bir çok gizli krizli konular açığa çıkacaktır. Vazgeçmeniz gerek konularınızı bırakma sürecindesiniz. Kendiniz ya da aileden birinin sağlık sorunu çözümlenebilir, şifalanabilir.  Eşin finansal veya her türlü durumu ile ilgili bazı bilgiler gerginlik verebilir.

Oğlak Burcu,  sosyal çevre, dernekler, kariyerden gelen geliriniz, gelecek projeleriniz, ekip çalışmalarında gizli saklı olan durumlar açığa çıkacaktır. Sizler için şanlı bir alanda gerçekleşmesi ile umutlarınız  yeşerebilir. Beklediğiniz  bir gelir gelebilir. Taşınmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginlikler olabilir, pasif kalabilirsiniz. Bekar olanlar  sosyal alanda tatil alanlarında Sürpriz tanışmalar yaşayabilir, aniden aşık olabilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili Sürpriz durumlar sizi memnun edebilir.  Aileden gelen , babanın geliri ile ilgili beklenmeyen finansal durumlar gelişebilir.

Kova Burcu, kariyeriniz ile ilgili krizli sonuçlanmalar olabilir. Patron, otorite, aile büyükleri ile ilgili dönüşümler yaşayabilirsiniz. İş yeriniz, iş arkadaşlarınız, günlük rutininiz ve sağlık ile ilgili gerginlik yaşayabilirsiniz. Eviniz  ve ailenizin için konforlu eşyalar almak isteyebilir, harcamalar yapabilirisiniz.

Balık Burcu,  yaşam felsefeniz, uzak yolculuklar, hukuksal konular, eğitim, kurslar alanında bazı bilgiler açığa çıkabilir ve farkındalık yaşayabilirsiniz. Dolunay su gruplarına olumlu açı yapıyor, kriz olsa bile sonrasındaki gelişmeler memnun edecektir. Yakın çevreniz, yakın yolculuklar, ticari konularda aniden tanışmalar yaşayabilir aşık olabilirsiniz ve bu alandaki konularınıza para harcayabilirsiniz.

Akrebin karanlık sularından korkmayın ki şifalanın…

Zihni şifalandırmak ile başlar her şey. 

Astroloji farkındalıktır…

Semra Yeşil Danacı

The following two tabs change content below.

Semra Danacı

Latest posts by Semra Danacı (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir